Související zápasy

Florbal Lomnice

Starší žáci nadělovali v Semilech

Starší žáci vyjeli 6. 10. bojovat do Semil.

První zápas jsme sehráli proti Turnovu B. Od začátku všichni makali a nevypustili jediný souboj. První třetinu jsme vyhráli 3:0, ale na šance to bylo dost vyrovnané. Druhá a třetí třetina se vyvíjela dost podobně. Kontrolovali jsme hru, ale Turnovu jsme občas dávali moc prostoru k zakončení. Zápas jsme vyhráli 9:0, ale na šance to bylo dost vyrovnané.

Druhý zápas jsme nastoupili proti Jablonci Yellow. První třetinu jsme hodně drželi balónek a od začátku kontrovali hru. První gól přišel ve třetí minutě a to díky proměněnému nájezdu. Zbytek třetiny už se nic nestalo a tak jsme šli do druhé třetiny s náskokem o jednu branku. Do druhé třetiny už jsme vstoupili trochu víc hladoví po gólech a hned ze začátku jsme šli do vedení 3:0. Do konce třetiny jsme přidali ještě 3 góly. Ve třetí třetině jsme hodně drželi balónek a hráli jsme to, co chceme hrát. Konečný výsledek zápasu byl 12:0 a domů vezeme 6 bodů.

První zápas byl hodně nervózní a nebyla to úplně hra, kterou chceme hrát. Druhý zápas už byl klidnější a hráli jsme hodně trpělivě na balonku. Nikam jsme nespěchali a díky dobré hře přišly i góly.

Přijdou samozřejmě těžší zápasy, které nás prověří víc a tam se ukáže jak dobrou máme hru.