Muži doma na 50%

Muži zahájili sezónu třemi body na domácí půdě.

V prvním zápas nás čekal Český Dub. Zápas byl od začátku ve vysokém tempu, které jsme moc nezvládali. Už v první minutě, po zbytečné ztrátě, šel Dub do vedení. Po dalších chybách jsme inkasovali ještě 4x a první třetina nám vůbec nevyšla. Do druhé třetiny jsme nastoupili aktivněji a už v první minutě vstřelili branku na 5:1. Směrem dozadu byla hra lepší a zodpovědnější, ale do předu jsme nedokázali nic vymyslet. Ke konci třetiny Dub dvěma góly náskok ještě zvýšil a do třetí třetiny jsme šli se šesti gólovou ztrátou. Třetí třetina byla dost podobná jako ta druhá zápas skončil naší prohrou 8:2. Soupeř dnes ukázal, jak se trestá každá chyba, nedůraz v osobních soubojích a díky tomu bere zaslouženě 3 body.

V druhém zápas jsme nastoupili proti Jablonci B. Od začátku jsme byli hodně aktivní a hodně na balonku. Šancí moc nebylo a hrálo se trochu opatrněji a víc na jistotu než první zápas. Ke konci třetiny, po pěkných akcích, jsme se dokázali 2x prosadit a šli do vedení 2:0. Začátek druhé třetiny byl od Jablonce více aktivní a často nás dostávali pod tlak. Naštěstí jsme vždy našli dobré řešení situace nebo si s tím poradil gólman. I přes lepší pohyb Jablonce jsme se dvakrát prosadili a náskok znovu navýšili. Třetí třetina už byla úplně v naši režii. Šance přibývaly a s nima i góly. Soupeř sice stáhl skóre hned na začátku poslední třetiny na rozdíl tří branek, ale pak už jsme se radovali jen na naší střídačce. Během devíti minut jsme se trefili 5x a výhra 9:1 nám zajistila první body do tabulky.

První zápas nám hodně nevyšla první třetina, kde soupeř potrestal každou chybu a nasazení také nebylo takové jaké by jsme chtěli. Druhý zápas už byl výkon o 100% lepší a s ním i naše hra.

Díky všem co přišli a další zápasy nás čekají v Semilech 12.10.