Související zápasy

Florbal Lomnice

Muži opět na 50%

Muži přivezli ze Semil 3 body.

První zápas jsme nastoupili proti České Lípě C. První třetina byla z naší strany hodně líná. Všude jsme byli pozdě a souboje jsme také moc nevyhrávali. I přesto jsme dokázali jít v první minutě do vedení a ve čtvrté minutě ještě navýšit náskok. Soupeř svého tlaku nenechal a dokázal rychle odpovědět. Ke konci třetiny ještě nějaké branky na obou stranách padly a do druhé třetiny jsme šli za stavu 4:3 pro nás. Druhá třetina byla od nás už aktivnější a víc jsme kontrolovali hru. Také jsme vyhrávali více soubojů a z toho jsme měli i hodně gólových příležitostí. I přesto že jsme Lípu nepouštěli do velkého tlaku, tak si dokázali vytvořit nějaké nebezpečné šance. Ve druhé části žádný gól nepadl a do třetí třetiny se šlo za stejného stavu. Ve třetí třetině už byla hra více bojovná a trochu vyhrocená. Lípa na začátku dokázala srovnat, ale na to jsme dokázali reagovat dvěma góly do jejich branky. Konečný stav 6:4 nám přinesl další body do tabulky.

Druhý zápas nás čekala FBK Gladiators Česká Lípa. Soupeře známe z loňské sezóny, kdy nám vždy odskočili o nějaký ten gól a pak byli jako nedobytná tvrz.

Hra byla od začátku v dobrém tempu a jako předchozí zápas se hodně běhalo a hodně bojovalo o každý metr na hřišti. V půlce první třetiny se nám povedlo ve vlastním oslabení uniknout a otevřít tak skóre. Vedení nám moc dlouho nevydrželo, jelikož se za pár minut z gólu radovala Lípa. Nic dalšího se nestalo a do druhé třetiny se šlo za nerozhodného stavu. Druhá třetina probíhala dost podobně. Hodně soubojů, běhání a opatrná hra aby někdo neudělal chybu, která by zavinila gól. Dokázali jsme z pěkné akce znovu odskočit, ale Lípa znovu rychle vyrovnala. Do třetí třetiny jsme šli znovu za remízového stavu. Ve třetí třetině jsme bohužel dostali již v první minutě gól na 3:2 a začalo dobývání. Lípa se hodně zatáhla a nám se do plné obrany hrálo hodně těžko. I přes dobré šance jsme nedokázali vyrovnat a domu jedem tedy jen se třemi body.