Související zápasy

Florbal Lomnice

První domácí turnaj zahájili dorostenci

Dorost získal na domácí půdě první 3 body.

První zápas jsme sehráli proti silnému Jablonci. Zápas začal ve vysokém tempu a už ve druhé minutě šel Jablonec do vedení. Soupeř na tom byl kondičně hodně dobře a bylo náročné s nimi běhat a vyhrávat souboje. Ke konci třetiny jsme ještě jeden gól obdrželi a soupeř šel do vedení 2:0 druhá a třetí třetina byla dost podobná. Soupeř kontroloval hru a bylo těžké s výsledkem něco udělat. Zápas skončil 6:1 pro Jablonec, ale myslím že jsme předvedli dobrý výkon.

Druhý zápas jsme nastoupili proti Panthers Liberec. Zápas byl od začátku hodně běhavý a na každém bylo vidět, že nechce nikomu nechat nic zadarmo. Na první gól se čekalo 10 minut a radovat jsme se jako první mohli my. Na druhý gól se čekalo asi minutu a tentokrát jsme míček z branky tahali my. Už to vypadalo, že se půjde do druhé třetiny za remízového stavu, ale smolná teč Liberce poslala míček do jejich brány a my se znovu mohli radovat. Druhá třetina bylo od nás trochu horší a soupeř se dostával až moc do střeleckých pozic, ze kterých dokázal dvakrát skórovat. Také my jsme jednou skórovali a do poslední třetiny se šlo za stavu 3:3. Začali jsme hrát svoji hru a během tří minut jsme odskočili na 5:3. Liberci se podařilo díky našim chybám rychle srovnat a byla tu zas remíza. 6 minut do konce jsme zápas zlomili znovu na svoji stranu. Soupeře už jsme góla dát nenechali a tak doma zůstali první 3 body.

První zápas hodně těžký, ale odmakaný. Soupeř byl kvalitou jinde než my a výsledek 6:1 není tak hrozivý. Druhý zápas super nasazení a nikdo nenechal nikomu nic zadarmo. Byly tam i herní prvky, které trénujeme na tréninku a myslím, že jsme zase herně trošičku jinde než 14 dní zpět v Krupce.