Starší žáci na Nise

Starší žáci si zajeli do Liberce užít turnaj Nisaopen.

Ve skupině jsme odehráli celkově 4 utkání. První nás čekala Dobruška,kde jsme první poločas trochu zaspali, ale druhý už byl v naši režiji a výhra 6:3 nám přinesla první tři body do tabulky. Druhý zápas jsme hráli brzy ráno s ORKOU a na hřišti jsme chvílemi trochu spali. Zápas nám úplně nevyšel a přišla první prohra 6:2. Třetí zápas jsme už začali hrát naši hru a proti Chebu jsme ukázali co umíme. Nasazení a tempo bylo skvělé a díky tomu přišla výhra 5:2. Poslední zápas jsme nastoupili proti Pardubickému výběru, který měl skóre po třech zápasech 21:0. Do zápasu jsme nastoupili s tím, že si zápas užijem a nenecháme Pardubicím nic zadarmo. První poločas jsme se snažili držet vražedné tempo Pardubic, ale i tak jsme dostali 3 góly. Druhý poločas byl ve stejném tempu a nám se podařilo snížit na 3:1. Další branky už padaly jen do naši branky a Pardubice nás porazily 8:1. Zápas jsme sice prohráli, ale každý na hřišti nechal svoje poslední síly a na všech bylo vidět, že si zápas velmi užili. Po zápase nám přišel trenér Pardubic říct, že težšího soupeře ještě neměli, a že se mu líbilo jak náš tým nevypustil ani jeden sobouj. Taková pochvala vždy potěší a všechny jsem i já musel pochválit jelikož to byl opravdu skvělý zápas, kde si každý sáhnul na dno a vše bylo odmakaný na 200%. Získali jsme zase nové zkušenosti a turnaj jsme si naplno užili. Díky