Související zápasy

Florbal Lomnice

Dorost zahájil sezónu v daleké Krupce

Do krupky jsme si vyjeli zahrát s Libercem a Děčínem.

První zápas kluci sehráli proti FBC Liberec. Od začátku jsem se trochu hledali a chytali tempo zápasu. Než jsme se rozkoukali tak Liberec ve třetí minutě vedl 2:0. V půlce třetiny jsme zlepšili pohyb, nasazení a hra už nebyla jen na naši bránu. Do konce třetiny padl na každé straně jeden gól, a tak se šlo do druhé třetiny s dvoubrankovou ztrátou. Druhou třetinu jsme hráli pěkně, ale všechny naše pokusy končily mimo bránu nebo si s nimi Liberecký gólman poradil. Bohužel Liberec měl přesnější mušku a přidal další 3 góly. Třetí třetina už od nás byla velmi odevzdaně zahraná. Nic se nám nedařilo a zápas tak skončil 11:3 pro Liberec.

Do druhého zápasu jsme nastoupili proti Děčínu B. Zápas byl od začátku ve vysokém tempu a bylo to pro nás hodně rychlý. Již ve čtvrté minutě jsme prohrávali 1:0, ale šance se střídaly na obou stranách. Druhá třetina byla dost podobná jako ta první. Dostali jsme dva góly, ale herně jsme úplně nestrádali. Do třetí třetiny jsme šli s tím, že zápas otočíme. Hodně brzy jsme dali gól a šancí na další bylo dost. Bohužel do konce třetiny už žádné góly nepadly, takže zápas skončil 3:1 a my jeli domů bez bodů.

Všechny musím pochválit za bojovnost a myslím, že energií nikdo nešetřil. Herně to nebylo to co bychom chtěli, ale to postupně budem ladit a zápas od zápasu půjdeme herně nahoru.